Lokala kontaktpersoner för chefer och ledare

  1. Rodrigo-Germán Araya de Castilla

    Rodrigo-Germán Araya de Castilla

    Chefsstöd och rådgivning, Valkrets 2

  2. Roger Bergebo

    Roger Bergebo

    Chefsstöd och rådgivning, Jämtland

  3. Anna Bergström

    Anna Bergström

    Chefsstöd och rådgivning, Gävleborg/Område 7

  4. Elisabeth Brynolf

    Elisabeth Brynolf

    Chefsstöd och rådgivning, Värmland/Område Slutenvård/VO Kvinnosjukvård

  5. Kenneth Byström

    Kenneth Byström

    Chefsstöd och rådgivning, Västernorrland/Sundsvallsområdet

  6. Ingrid Edman

    Ingrid Edman

    Chefsstöd och rådgivning, Västmanland/Västeråskretsen

  7. Tora Elfversson Dahlström

    Tora Elfversson Dahlström

    Chefsstöd och rådgivning, Kalmar/Kalmarområdet

  8. Helen Engström

    Helen Engström

    Chefsstöd och rådgivning, Värmland/Område Slutenvård/VO Klinisk Kemi

  9. Camilla Eriksson Sundberg

    Camilla Eriksson Sundberg

    Chefsstöd och rådgivning, Norrbotten/Sunderbysektionen

  10. Kerstin Erlandsson

    Kerstin Erlandsson

    Chefsstöd och rådgivning, Dalarna/Område Falun

  11. Åsa Holgersson

    Åsa Holgersson

    Chefsstöd och rådgivning, Västernorrland/Sundsvallsområdet

  12. Martin Håland

    Martin Håland

    Chefsstöd och rådgivning, Västra Götaland/-Ny-Sahlgrenska Universitetssjukhuset/-Ny-Område 5

  13. Martin Johansson

    Martin Johansson

    Chefsstöd och rådgivning, Blekinge

  14. Margot Kamruddin

    Margot Kamruddin

    Chefsstöd och rådgivning, Halland/Halmstadssektionen

  15. Karin Kopparmalms Lindblad

    Karin Kopparmalms Lindblad

    Chefsstöd och rådgivning, Västerbotten/Umeåsektionen

  16. Eva-Lotta Lager

    Eva-Lotta Lager

    Chefsstöd och rådgivning, Jönköping/Östra sektionen

  17. Elisabeth Lindgren

    Elisabeth Lindgren

    Chefsstöd och rådgivning, Valkrets 3

  18. Maria Ljung

    Maria Ljung

    Chefsstöd och rådgivning, Resurscentrum

  19. Gunilla Månsson

    Gunilla Månsson

    Chefsstöd och rådgivning, Blekinge

  20. Marie-Charlotte Nilsson

    Marie-Charlotte Nilsson

    Chefsstöd och rådgivning, KRYH

  21. Mira Nyberg

    Mira Nyberg

    Chefsstöd och rådgivning, Valkrets 4

  22. Monika Nyman

    Monika Nyman

    Chefsstöd och rådgivning, Södermanland/Nyköpingssektionen

  23. Helena Nyrén

    Helena Nyrén

    Chefsstöd och rådgivning, Örebro/Krets USÖ

  24. Jenny Olsson

    Jenny Olsson

    Chefsstöd och rådgivning, Västerbotten/Umeåsektionen

  25. Jeanette Ros

    Jeanette Ros

    Chefsstöd och rådgivning, SVR Uddevalla

  26. Anna Seiborg Kidell

    Anna Seiborg Kidell

    Chefsstöd och rådgivning, Kronoberg

  27. Irene Sjövall Sanned

    Irene Sjövall Sanned

    Chefsstöd och rådgivning, Jönköping/Norra sektionen

  28. Jane Stegring

    Jane Stegring

    Chefsstöd och rådgivning, Valkrets 3

  29. Janí Stjernström

    Janí Stjernström

    Chefsstöd och rådgivning, Västmanland/Fagerstakretsen

  30. Camilla Tellström

    Camilla Tellström

    Chefsstöd och rådgivning, Halland/Halmstadssektionen

  31. Viktoria Vahlgren

    Viktoria Vahlgren

    Chefsstöd och rådgivning, Gotland

  32. Nina Wallin

    Nina Wallin

    Chefsstöd och rådgivning, SUND

  33. Christina Wernstedt

    Christina Wernstedt

    Chefsstöd och rådgivning, Västra Götaland/Södra Älvsborgs sjukhus/Anestesiklinik